خریدسرور،کانفیگ و اشتراک napesternetv نپسترنت

خرید سرور napesternetv

 

احتمالا شما دوست عزیزی که در حال مطالعه این مطلب هستی به دنبال خرید سرور،کانفیگ و اشتراک napesternetv نپسترنت وی هستی!! اگر همینطوره باید بگم به بهترین جای ممکن برای تهیه کانفیگ napesternetv اومدی.

برای خرید اشتراک v2rayng  اینجا کلیک کنید. یا در قسمت سرچ تلگرام خود ایدی vpn_irane را تایپ کرده و وارد کانال تلگرام ما شوید.

سرور napesternetv چیه؟

 

دوستان عزیز همونطور که میدونید برنامه napesternetv هم برای ایفون و هم برای اندروید در دسترس و یکی از بهترین فیلترشکن های حال حاضر هست.اما برنامه napesternetv به تنهایی هیچ کارایی ندارد و شما باید سرور یا کد هایی به آن اضافه کنید تا بتوانید از ان استفاده کنید در اموزش کار با napesternetv مفصل در این مورد توضیح دادیم.این برنامه فوقالعاده از تمای پروتکل ها پشتیبانی میکند.پروتکل های V2ray vless، vmess، shadowsocks، tro.jan و socks و …..

 

خرید کد و اشتراک napesternetv

 

خوب حالا سوال این است که سرور های napesternetv رو از کجا تهیه کنیم؟آیا این سرور های napesternetv رایگان هستن؟خوب سرور های این برنامه هم در حالت پولی و هم در حالت رایگان وجود دارند.اما باید بگویم بهتر است قید سرور های رایگان را بزنید چون یا متصل نمیشوند یا اگر هم متصل شوند اینقد کند هستند که در واقع از قطع هم بدترند.خوب حالا چه کنیم؟تنها راه شما این است که از سرور های اختصاصی napesternetv نپسترنت وی استفاده کنید.

شاید تا به امروز هم سرور های زیادی از جاهای مختلفی با قیمت های خیلی بالایی تهیه کردید اما یا سریع قطع میشدند یا اینکه سرعت خیلی پایینی داشتند.اما دیگر نیاز نیست نگران باشید چون ما در کانال vpn_irane  سرور های اختصاصی برای برنامه napesternetv نپسترنت وی با بهترین کیفیت و سرعت و با کمترین قیمت برای شما اماده کرده برای تهیه کد کانفیگ نرم افزار napesternetv کافیست به کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

آیا سرور های ما ارزش خریدن دارند؟بله سرور های ما بهترین کیفیت و همچنین بهترین قیمت را دارند برای اینکه به این موضوع پی ببرید کافیست وارد کانال شوید و بعد از طریق ربات سرور تست دریافت کنید.

NapsternetV یک برنامه رایگان و کلاینت ساده برای اتصال V2ray در گوشی های اندروید و آیفون است.فیلتر شکن NapsternetV یک ابزار V2ray و Psiphon VPN برای مرور اینترنت به صورت خصوصی، ایمن و دور زدن سانسور اینترنت است.

در خرید اشتراک napesternetv یک ثانیه هم شک نکنید چون هیچ وقت نمیتوانید فیلتر شکنی بهتر از این پیدا کنید.این فیلترشکن ازقوی ترین فیلترشکن های اندروید و ایفون هست.

Verified by MonsterInsights