دسته‌ها
دانلود برنامه اندروید

دانلود برنامه Wifi WPS Plus

Wifi WPS Plus یک برنامه موبایل با کیفیت بالا است که به شما امکان می دهد به شبکه های Wi-Fi که پروتکل WPS در آنها فعال شده است متصل شوید. این برنامه در درجه اول برای نشان دادن قابلیت های ابزارهای مدرن مبتنی بر سیستم عامل اندروید ایجاد شده است. مشکل اصلی حل شده با استفاده از این نرم افزار این است که روتر خود را از نظر بی دفاعی بررسی کنید. اگر مشکوک به وجود نقص در سیستم نقطه اتصال شبکه بی سیم خود هستید، این برنامه به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید.

دانلود Wifi WPS Plus با لینک مستقیم 

سناریوهای استفاده از برنامه
در هات اسپات‌های Wi-Fi مدرن، اغلب می‌توانید آسیب‌پذیری را پیدا کنید که می‌تواند به یک اتصال رایگان دسترسی داشته باشد. یکی از بردارهای حمله، آسیب پذیری Wi-Fi مرتبط با فناوری WPS است. با استفاده از این عملکرد می توانید به راحتی با استفاده از یک شبکه بی سیم و با استفاده از رمز عبور دیجیتال متشکل از 8 کاراکتر به روتر متصل شوید. دو نوع حمله وجود دارد:

برای خرید اشتراک v2rayng  اینجا کلیک کنید. یا در قسمت سرچ تلگرام خود ایدی vpn_irane را تایپ کرده و وارد کانال تلگرام ما شوید.

photo 2024 01 02 22 02 37

پین کد WPS بی رحم. موردی که لازم است همه گزینه های ممکن را برشماریم و حداقل یکی باید کار کند. ممکن است فکر کنید که زور وحشیانه زمان زیادی می برد، اما در واقعیت اینطور نیست. فناوری های مدرن کنار آمدن با انتخاب پین کد را که نوعی آسیب پذیری حیاتی است، آسان می کند.
رمزهای عبور استاندارد WPS اکثر روترها دارای عملکردهای WPS از پیش نصب شده و رمزهای عبور استاندارد هستند. آنها به طور مستقیم روی همه مدل ها قرار می گیرند. اگر مهاجم بداند از کدام مدل روتر استفاده می‌کنید، پیدا کردن رمز عبور استاندارد برای او مشکلی نخواهد داشت و اتصال به شبکه به طور خودکار انجام می‌شود.
تنها با استفاده از برنامه تلفن همراه برای اندروید – Wifi WPS Plus، به شما این امکان را می دهد که به راحتی با تمام مشکلات احتمالی مربوط به یافتن آسیب پذیری و رفع وضعیت در اسرع وقت کنار بیایید. دانلود برنامه این احتمال را که کسی بتواند دسترسی به شبکه Wi-Fi شما را در اختیار بگیرد از بین می برد.

آنچه باید در مورد Wifi WPS Plus بدانید؟
بلافاصله لازم است به این واقعیت اشاره کنیم که این برنامه به طور انحصاری در اندروید در دسترس است. زبان استاندارد این اپلیکیشن انگلیسی است اما مدت هاست که امکان دانلود نسخه عالی با ترجمه روسی وجود دارد. این برنامه به دلیل رابط کاربری نسبتا ساده ای که دارد برای طیف وسیعی از کاربران بسیار مناسب است. این برنامه قادر است نقاط Wi-Fi موجود در اتصال را جستجو کند. پس از تلاش برای اتصال به یکی از شبکه ها، می توانید متوجه شوید که آیا رمز عبور به اندازه کافی قوی است و آیا آسیب پذیری در سطح WPS وجود دارد یا خیر.

تنها گزینه ای که هنگام استفاده از Wifi WPS Plus ناموفق خواهد بود این است که صاحب روتر WPS را غیرفعال کرده باشد. رمز عبور پیش فرض را می توان به سادگی تغییر داد که البته منجر به استفاده ناکارآمد از برنامه خواهد شد. در حال حاضر، پیدا کردن برنامه ای که بتواند با عملکرد این برنامه برای اندروید مطابقت داشته باشد، دشوار است. می توانید فایل APK را به صورت رایگان از apkshki.com دانلود کنید.

دانلود

دانلود Network Signal Info

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights