دسته‌ها
دانلود فیلترشکن اندروید

دانلود فیلترشکن تندر Thunder VPN اندروید

فیلترشکن تندر وی پی ان Thunder VPN یک سرویس پروکسی VPN رایگان است. بنابراین، بدون پیکربندی، می توانید به راحتی و ایمن به اینترنت دسترسی داشته باشید. امنیت در رمزگذاری اتصال نهفته است به طوری که افراد خارجی نتوانند فعالیت کاربر را ردیابی کنند و همچنین سایت هایی را که وی در آنها بوده است مشاهده کنند. این برنامه در بسیاری از کشورهای آمریکا، اروپا و آسیا معتبر است. استفاده از اکثر سرورها رایگان است، فقط باید روی پرچم کلیک کنید و تنظیمات سرور را به دلخواه تغییر دهید.

ربات تلگرام خرید سرور کدکانفیگ و اشتراک v2rayng

برای خرید اشتراک v2rayng  اینجا کلیک کنید. یا در قسمت سرچ تلگرام خود ایدی vpn_irane را تایپ کرده و وارد کانال تلگرام ما شوید.

دانلود فیلترشکن تندر Thunder VPN

مزایای برنامه: بسیاری از سرورها. با هر رسانه انتقال داده کار می کند. بدون ثبت نام؛ رابط کاربری ساده و سرراست؛ بدون محدودیت در استفاده و زمان؛ هیچ مجوز اضافی مورد نیاز نیست برای کار در برنامه، باید آن را در اندروید خود دانلود کنید. اگر اتصال به فیلترشکن تندر وی پی ان Thunder VPN رد شد، این مراحل را دنبال کنید: روی نماد پرچم کلیک کنید. به روز رسانی کنید و سپس سرورها را بررسی کنید. سریع ترین و پایدارترین اینترنت را انتخاب کنید و دوباره وصل شوید. رابط برنامه به گونه ای طراحی شده است که فرآیند اتصال را برای هر کاربری ساده کند. هنگامی که برنامه را روشن می کنید، به طور خودکار به نزدیکترین نقطه دسترسی متصل می شود. اگر کاربر مکان را تغییر دهد، نقطه را می توان به صورت دستی انتخاب کرد.

حتما ببینید: خرید کد،سرور و کانفیگ vmess ، vless اختصاصی

فیلترشکن تندر وی پی ان Thunder VPN یک اپلیکیشن اندرویدی رایگان و راحت است که به شما امکان می دهد بدون هیچ محدودیتی به اینترنت دسترسی داشته باشید و هر کانال اینترنتی را با بالاترین سرعت اتصال ممکن باز کنید.

دانلود

Updated: Jul 26, 2023
Size: 5.83MB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *